Happiest Baby coaches in Nederland

In Nederland zijn verschillende mensen die met The Happiest Baby methode werken. In de Verenigde Staten zijn meer dan 4500 Educators reeds opgeleid. In Europa komt de certificering nu langzamerhand op gang. Het is heel belangrijk dat je goed hulp dicht bij huis kan krijgen. Ben je Happiest Baby Coach in opleiding of heb je het certificaat behaald? Laat het ons dan weten, dan vermelden wij het op de vrolijkstebaby als je je certificaat hebt behaald. Wij vinden het belangrijk dat ouders hulp in hun eigen omgeving kunnen zoeken en dat coaches naar elkaar kunnen doorverwijzen.

Almere Marije Magito (www.hetjkc.nl/happiestbaby)

Amsterdam Miriam Kolpa (miriamkolpa.com)
Mimouna Akhmouch (Rondom de Geboorte: makhmouch@sag-amsterdam.nl)
Jocelyn Didde (Rondom de Geboorte:
jdidde@sag-amsterdam.nl)
Marja Bouma (Rondom de Geboorte:
mbouma@sag-amsterdam.nl)
Jiska van Kasteel  (jiskasietsma
@me.com)

Arnhem José Jansen  www.babypraktijkjosejansen.nl; info@babypraktijkjosejansen.nl)
Merian Knuiman (
www.babypraktijk.nl; info@babypraktijk.nl)

Barendrecht Meriam Seedorf-Sno (www.mijngroteik.nl)

Blaricum Carole Lasham (Tergooiziekenhuis)

Haarlem Eline Moller (E.L.Moller@uva.nl; happiestbaby.nl)

Heiloo Janneke Howeler (www.mothershelp.org)

Den Haag Yolanda Wolda (www.babybonding.nl)

Leiden Martine Stikkelorum (Cardea Jeugdzorg: m.stikkelorum@cardea.nl) Nieuwegein Marianne Bles (St. Antoniusziekenhuis: m.bles@antoniusziekenhuis.nl; Ynette Graanoogst: ygraanoogst@antoniusziekenhuis.nl; Iris Tomee: i.tomee@antoniusziekenhuis.nl; Sanne Docter:  s.docter@antoniusziekenhuis.nl; Elsbeth de Graaf: e.de.graaf1@antoniusziekenhuis.nl;  Ingrid Lukkassen: i.lukkassen@antoniusziekenhuis.nl;  Brigitte Thomassen: bthomassen@antoniusziekenhuis.nl

Oostkapelle Loes Huissen (Mamma(e)& Babycare: www.mammaenbabycare.nl) Roermond Ine Jeurissen: inejeurissen42@hotmail.com

Rotterdam Sophie Rodenburg (devrolijkstebaby.nlsophierodenburg@devrolijkstebaby.nl)

Schardam Roos Rodenburg (roosrodenburg@devrolijkstebaby.nl / H.R.Rodenburg@uva.nl)

Utrecht Marloes Pelders (Opvoedpoli: marloes.pelders@opvoedpoli.nl); Rob Leenen: (rob@leenen.com)

Babybureau Ingrid van Doorn-Huttinga (www.babybureau.nl,  ingrid@babybureau.nl)